Aplikaci za Lider..

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Aplikaci za Lider..

Пишување by Admin on Вто Мар 22, 2016 7:13 pm

Nick:
Kolku godini imate rl:
Ime i Prezime rl:
Kolku vreme kje bidete ing:
Dokolku bidete lider sto bi pravele:
Link od FB profil:
Koj kje bide izberen kje bide izvesten na FB ili ing..

Admin
Admin

Број на мислења : 6
Join date : 2016-03-21

Преглед на профилот на членот http://kratovogaming.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Aplikaci za Lider..

Пишување by LynxHero on Сре Мар 23, 2016 12:57 pm

-ARM
Име и Презиме (рл) : Филип Арсовски
Име и Презиме (иг) : Lynx Hero
Колку часа би играле на серверот 6+
Што би направиле доколку сте лидер : Би водел арм со најдобро рп и ке се трудам што повеќе.
Колку реклами би правеле дневно 2+

LynxHero

Број на мислења : 1
Join date : 2016-03-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Aplikaci za Lider..

Пишување by Admin on Чет Мар 24, 2016 10:08 pm

Daj link od Fb profil za da te izvestu..

Admin
Admin

Број на мислења : 6
Join date : 2016-03-21

Преглед на профилот на членот http://kratovogaming.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Aplikaci za Lider..

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот